Startuje rekrutacja do przedszkola leśnego w Borchówce

Od września startuje nasze pierwsze leśne przedszkole, sprawiając że nasze marzenia i palny stają się realną wizją. Półtora hektara lasu w Borchówce w przepięknym Parku Krajobrazowym Wzniesień Łódzkich czeka, aż zaopiekują się nim dzieli adepci przedszkolni.

O Przedszkolu leśnym w Borchówce i jego zasadach więcej przeczytasz tutaj >>

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zebranie rekrutacyjne, które obędą się 2.06. i 5.06. Spotkania rozpoczniemy o godzinie 17:00 w naszym lesie. Jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie pozwoli zaprosimy Was na spotkanie na zoomie i spacer wirtualny po naszej przestrzeni.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu poprosimy o deklaracje uczestnictwa na adres rekrutacja@fundacjadmuchawiec.pl

Liczna miejsc na spotkaniu nieograniczona :) zaś o przyjęciu do przedszkola będzie decydowała kolejność zgłoszeń. Grupa będzie liczyła do 25 Dzieci.

Kontakt Dorota tel. +48 504 287 776 mail: rekrutacja@fundacjadmuchawiec.pl