• mazowy

Zarządzaj blogiem na opublikowanej witrynie

Zrobiliśmy wszystko, aby zarządzanie Twoim blogiem było szybkie i bezproblemowe!

Najpierw Opublikuj swoją witrynę, a następnie zaloguj się na witrynie z komputera lub telefonu. Koniecznie zaloguj się używając konta Wix, aby korzystać z funkcji administratora bloga.

Możesz zarządzać blogiem i tworzyć posty na opublikowanej witrynie. Po prostu, zaloguj się używając konta Wix.

Teraz możesz już tworzyć, edytować i zarządzać postami. Kliknij Stwórz post i Opublikuj. To wszystko. Użytkownicy mogą zacząć czytać Twoje posty. Dodatkowo, możesz zarządzać komentarzami posta - zobacz opinie ludzi, polub albo usuń komentarze itd.

Jeśli pracowałeś nad postem i chcesz do niego powrócić, zapisz go jako wersję roboczą. Możesz Opublikować go w dowolnym momencie. Przejdź do opcji Mój profil > Wersje robocze.

1 wyświetlenia
  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by Fundacja Edukacji  Demokratycznej DMUCHAWIEC   Proudly created with Wix.com

Email: biuro@fundacjadmuchawiec.pl