Warsztaty

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.
Warsztaty twórcze dla dzieci

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Warsztaty chemiczno-biologiczne dla dzieci

Robotyka

Warsztaty dla rodziców

Joga

Kalendarz warsztatów

Na ten moment nie mamy zaplanownych w naszym kalendarzu warsztatów na najbliższy miesiąc. Jesteś zainteresowana/-y, którymś z powyższych teamtów pisz na adres: kontakt@fundacjadmuchawiec.pl a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.
  • White Instagram Icon

© Copyright 2016 by Fundacja Edukacji  Demokratycznej DMUCHAWIEC   Proudly created with Wix.com

Email: biuro@fundacjadmuchawiec.pl

Fundacja Edukacji Demkratycznej